Hľadáme mladú nádej baletu

25. - 27. NOVEMBER 2019

Divadelná sála domu kultúry, Liptovský Hrádok

 

Súťažiaci

Kategória A

Simona Hybenová

Súkromné tanečné konzervatórium Liptovský Hrádok

4. ročník

Antonín Zdráhal

Súkromné tanečné konzervatórium Liptovský Hrádok

3. ročník

Miroslava Nina Gajdošová

Súkromné tanečné konzervatórium Liptovský Hrádok

4. ročník

Ema Macková

Súkromné tanečné konzervatórium Liptovský Hrádok

3. ročník

Kateryna Hapieieva

Konzervatórium J. L. Bellu
Banská Bystrica

Tamara Kollárová

Súkromné tanečné konzervatórium Liptovský Hrádok

Karina Jurčová

Súkromné tanečné konzervatórium Liptovský Hrádok

Eliška Koldová

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

Kategória B

Viktória Mäsiarová

Súkromné tanečné konzervatórium Liptovský Hrádok

7. ročník

Katarína Krupičková

Súkromné tanečné konzervatórium Liptovský Hrádok

7. ročník

Gabriela Janíčková

Konzervatórium J. L. Bellu
Banská Bystrica

Alena Lednárová

Konzervatórium J. L. Bellu
Banská Bystrica

Alžbeta Mjartanová

Konzervatórium J. L. Bellu
Banská Bystrica

Nina Sninská

Súkromné konzervatórium na Zádielskej ul. Košice

Matej Výhonský

Konzervatórium Jozefa Adamoviča v Košiciach

4. ročník

Dominika Kalinová

Konzervatórium Jozefa Adamoviča v Košiciach

6. ročník

Kristína Kolorédyová

Súkromné tanečné konzervatórium Liptovský Hrádok

5. ročník

Zuzana Kučerová

Taneční konzervatoř Brno

František Šourek

Taneční konzervatoř Brno

Adam Baštař

Taneční konzervatoř Brno

Kategória C

Mária Malčeková

Choreografia: Swan Lake - Pas de trois

Kategória: Juniori 1

Miriama Kočová

Choreografia: Don Quixote - Cupid Variation

Kategória: Deti

Eliška Mitysková

Choreografia: Florina-variace

Kategória: Juniori 2

Aneta Havlíčková

Choreografia: Gulnara

Kategória: Juniori 1

Nela Bačovská

Choreografia: Višnička-variace

Kategória: Deti

Baletní škola Filiánek

Choreografia: Neapolitánský tanec

Kategória: Juniori 2

Michaela Storinská

Variácia Bábiky z baletu Coppelia

Kategória: Deti

Alexandra Šlechtová

Variácia z baletu Bajadéra

Kategória: Juniori I.

Sabína Ruščáková

Choreografia: IDENTITY

Kategória: Juniori I.

Nela Polášková

Choreografia: Esmeralda

Kategória: Dospelí

Unisono - ZUŠ E. Runda

Choreografia: Šprtky

Kategória: Juniori I.

Unisono - ZUŠ E. Runda

Choreografia: Waltz

Kategória: Juniori I.

Jakub Jurko

Harlekýn

Kategória: Deti

OZ Tanečné štúdio Adriany Vrbovej

Arabian Dance

Juniori I.

OZ Tanečné štúdio Adriany Vrbovej

Choreografia: Trič Trač polka

Kategória: Juniori I.

Mazurová Veronika

Variácia: To jsem já

Kategória: Juniori II.

Ema Kyselová

Pure White

Kategória: Juniori II.

Magdaléna Havlíčková

Variácia princeznej Floriny

Kategória: Juniori I.

Jancová Tereza
Labuziková Nora

Variácia: Setkání v parku

Kategória: Deti

Sabína Ruščáková
Viktória Dianová

Variácia Perličiek z baletu Koník Hrbáčik

Kategória: Juniori I.

Tamara Dzurčaninová
Michaela Storinská

Variácia Perličiek z baletu Koník Hrbáčik

Kategória: Deti

Baletní škola Terpsichoré

Choreografia: Pas de Jackson

Kategória: Juniori I.

Baletní škola Terpsichoré

Choreografia: Annen polka

Kategória: Deti

Baletní škola Terpsichoré

Choreografia: Popelka

Kategória: Juniori I.

Baletní škola Terpsichoré

Choreografia: Jen tak ...

Kategória: Juniori I.

Baletní škola Terpsichoré

Choreografia: Jak silná mám tu stát ?

Kategória: Deti

  Design by akjetam produkt |  Code by trakt | 2016 © Škola